DomůKontakty

Kontakty

Rádi vám poradíme.
Na českém trhu jsme největší vyhledávač zaměřený na zahradu. Potřebujete poradit s výběrem produktů? Vlastníte eshop se zahradním vybavením a chcete, aby se produkty zobrazovaly také u nás? Využijte tento rozcestník, a v případě potřeby nás kontaktujte.

Obchodní spolupráce

Vlastníte eshopy s vybavení a doplňky pro zahrady? Vaše prodeje mohou raketově vyrůst nahoru. Přidejte se k nám. Podmínky spolupráce najdete v sekci přidat obchod nebo můžete využít email spoluprace@vybavzahradu.cz.

Marketing

Chcete poradit se sociálními sítěmi, vyměnit s námi odkaz nebo pro nás napsat zajímavý článek? Využijte email marketing@vybavzahradu.cz. Naše logo najdete v sekci pro média v patičce webového portálu vybavzahradu.cz.

Nabídka práce

Jste nadšenci do zahradního vybavení a máte v něm velký přehled? Přidejte se k nám! Napište email na hr@vybavzahradu.cz, přidejte životopis a popište, čím byste nám mohli být prospěšní. Kolegové z HR týmu se Vám ozvou.

Připomínky a stížnosti

Nezobrazovala se vám stánka vyhledávacího portálu vybavzahradu.cz správně? Nešlo se vám prokliknout nebo jste byli nějak jinak nespokojeni? Svoje připomínky a stížnosti miřte přímo k rukám pana ředitele na email reditel@vybavzahradu.cz.

✉️ Kontaktní formulář

Nepodařilo se Vám najít odpověď na Vaši otázku? Využijte obecný emailový kontakt info@vybavzahradu.cz nebo kontaktní formulář níže a zeptejte se nás na cokoliv Vás napadne. Pokud si nevíte rady s výběrem produktu nebo potřebujete inspiraci, nakoukněte do našeho online magazínu.

Údaje o společnosti

Na této adrese není možné žádné zboží prohlédnout nebo vyzvednout. JMP Media Group s.r.o. není prodejcem zboží.

JMP Media Group s.r.o.
Thunovská 179/12
Malá Strana
118 00
Praha 1

IČO: 09492691

Zapsána v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Praze – C 336354

Bankovní spojení pro ČR:
2101863840/2010  (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro EU:
2401863842/2010  (Fio banka, a.s.)

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky