DomůBodujte mezi českými e-shopy i vy!

Bodujte mezi českými e-shopy i vy!

Vlastníte e-shop s vybavením a doplňky pro zahradu a nevíte, jak ještě pomoci se zvýšení prodeje? Vyhledávací portál vybavzahradu.cz patří k největším vyhledávačům na českém internetu. Cílí na sortiment pro vybavení zahrad. Pomůžeme vám.

Velmi rychle můžete čerpat jednu z našich největších výhod. Vyhledávací portál vybavzahradu.cz se věnuje výhradně vybavení pro zahrady. Najít na něm můžete vše pro bazény, zahrádkáře a zahradní kutily. Naši návštěvníci patří do vaší ideální cílové skupiny, stačí na sebe upozornit a máte je na vašem e-shopu.Jakou výhodu můžete díky nám získat?


Cílová skupina

Máme přesně cílovou skupinu, kterou potřebujete. Navštěvují nás lidé vyhledávající zahradní vybavení, potřeb pro bazény nebo nářadí do dílny. Dostaneme tak na Váš e-shop klíčový segment zákazníků.

Fungující marketing

Vybavzahradu.cz se postupem času stane nedílnou součástí vašich marketingových plánů. Zařaďte se do našeho katalogu a oslovte zajímavé zákazníky. Zaplatíte pouze za ty, kteří přijdou na váš e-shop.

Podpora a posílení brandu

Klíčové je být vidět. Z naší pestré nabídky služeb si můžete vybrat přesně tu, kterou potřebujete. Všechny naše služby jsou s cílem zvýšit prodej vašeho e-shopu. Vystupte do popředí a ukažte se.


Věřím nám lídři na trhu

Začněte prodávat jako tito lídři a vyšvihněte se do popředí.


Váš prodej podpoříme díky široké nabídce služeb

Katalog produktů

Do katalogu na portálu VybavZahradu.cz můžete zařadit neomezený počet produktů, které potřebujete prodávat. U každého z nich bude vaše logo.

Topování

Dostaňte své produkty na čelo našeho vyhledávání! Tuto velkou konkurenční výhodu získáte díky službě topování. Produkty se zobrazí na špičce vyhledávače.

Publikace obsahu

Moderním trendem v marketingu je budování povědomí o značce pomocí článků. V našem magazínu můžete využít obsahový marketing.Jednoduchý postup = rychlý začátek spolupráce

1) Zašlete nám logo, informace o e-shopu a XML feed.
2) XML feed zpracujeme a produkty se nahrají na web do příslušených kategorií.
3) Vybavzahradu.cz bude vaše produkty zobrazovat již po třech dnech, získáte navíc i první zákazníky.
4) Propagaci posílíme topováním, bannery, kampaněmi nebo články v magazínu na vybavzahradu.cz.
5) Po čtvrtroce spolupráce zašleme podrobný report s vyhodnocením.


Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky