Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Informace o Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

Poskytujeme návštěvníkům detailní informace firmě Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. nabízející zahradnické služby či produkty. Zjistěte otevírací dobu Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. (Za Dálnicí 146, 25243 Průhonice), přesnou adresu místa včetně kontaktních informací jako je telefon či email.

 Provozujeme botanickou zahradu se sbírkou dřevin a ukázkami jejich použití v sadovnické tvorbě, doplněnou kolekcemi trvalek, cibulovin i okrasných trav. Pořádáme výstavy, exkurze a akce pro veřejnost. Nabízíme prodej rostlin a památných stromů. Provádíme také výzkumné aktivity.

Kde nás najdete:

Název: Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.https://www.vybavzahradu.cz/zahradnictvi/img/vybavzahradu.png

Adresa:  Za Dálnicí 146, 25243 Průhonice

Provozní doba Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. je rozepsaná pro každý den v týdnu na stránkách.

Kontakt Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.

📧 Email Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.: dz@vukoz.cz
️☎️ Telefon Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.:  +420 605 205 959
🌐 Web: www.dendrologickazahrada.cz

Doplňující informace k místu:

V Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. (Za Dálnicí 146, 25243 PrůhoniceCZ) je možné se domluvit: Česky i Anglicky (English).
Nabízí i další služby Platba kartou.


Adresa

$$Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i.https://www.vybavzahradu.cz/zahradnictvi/img/vybavzahradu.png najdete v ulici Za Dálnicí 146, 25243 Průhonice (Česká republika).Pro kontaktování můžete využít email dz@vukoz.cz či telefon +420 605 205 959.

Věříme, že vám otvírací doba pomůže v plánování kdy místo navštívit.

Dostupnost

Autem a autobusem, který je v blízkosti ulice Za Dálnicí 146.

Pro lepší nalezení polohy a místa na zaparkování místa Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. nabízíme mapu:

⭐ Máte zkušenosti s tímto místem? Napište nám hodnocení a zkušenosti s Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. dolů do komentářů.


Celkový přehled firem působící v zahradnickém segmentu naleznete na našich stránkách vybavzahradu.cz/zahradnictvi/

Klíčová slova: zahradnictví Průhonice, služby Dendrologická zahrada, Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v.v.i. Za Dálnicí 146 a provozní doba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *